O mnie.

Od przeszło 20 lat zajmuję się tematyką oszustw oraz bezpieczeństwem inwestycji szczególnie w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych. Wcześniej przez 3 lata byłem doradcą zarządu, organizatorem i dyrektorem Biura Przeciwdziałania Wyłudzeniom w PKO Leasing SA. W latach 2009-2014 pracowałem jako I zastępca dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa PKO Banku Polskiego. W 2012 stworzyłem od podstaw Biuro Antyfraudowe PKO BP, którym później kierowałem przez 3 lata. Pracowałem jako ekspert odpowiedzialny za bezpieczeństwo inwestycji i doradca zarządu. Większość swojej drogi zawodowej poświęciłem zagadnieniom bezpieczeństwa na styku z biznesem. Byłem managerem i doradcą w wielu firmach prywatnych i państwowych takich jak Poczta Polska, Bank Pocztowy, Bank Handlowy, PZU, RUCH S.A czy Emax S.A. Jako pełnomocnik Zarządu Hortex S.A odpowiadałem za inwestycje na rynkach wschodnich i nadzorowałem m.in. bezpieczeństwo inwestycji na tamtym terenie w czasie najbardziej gorących wydarzeń politycznych, zachodzących w krajach byłego ZSRR. Jestem absolwent Uniwersytetu Warszawskiego a od wielu lat również ekspertem ds. bezpieczeństwa.

Teraz wraz z współpracującymi ze mną Firmami i ekspertami, świadczę Klientom usługi związane ze wsparciem w prowadzonej działalności gospodarczej.

Wspieramy firmy małe i duże w zakresie sytuacji kryzysowych związanych z nieuczciwością partnerów biznesowych, pracowników, kadry zarządczej, wspólników i inwestorów oraz innych działań szkodzących prowadzeniu biznesu i życiu prywatnemu.

Specjalizuję się w działaniach wymagających poufności, strategicznych działań zmierzających do rozwiązania nieprzewidzianych problemów z jakimi borykają się Właściciele biznesów, Członkowie zarządów spółek oraz osoby odpowiedzialne za powodzenie i sukces przedsięwzięć. Bardzo często w ramach swoich działań spotykają się z sytuacjami, które generują ryzyka w żaden sposób niemożliwe do przewidzenia. Moja firma współpracuje z wieloma sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami biznesowymi oraz ekspertami, dzięki którym może zająć się nawet najbardziej skomplikowanymi problemami.

Dla mnie Państwa problem, jest zadaniem do rozwiązania zaś to, co powoduje, że jesteście Państwo zakłopotani dla mnie jest “chlebem codziennym”​, z którym od już wielu lat sobie radzę.

Teraz od kilku lat pomagam małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu ich problemów. Zachowując najwyższe standardy poufności, pomagamy nie tylko gdy trzeba prześwietlić firmę czy nieznanego rozmówcę, który zabiega o rozmowę z osobami zarządzającymi ale również w sytuacjach, kiedy ktoś podejmuje działania wrogie wobec naszych Klientów, stara się im zaszkodzić, przejąć ich klientów, pracowników lub działa na ich szkodę. Nasi eksperci pod moim okiem realizują zadania, które po Państwa akceptacji, prowadzone są w pełni profesjonalne aż do osiągnięcia satysfakcjonujących moich Klientów celów. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Podczas rozmowy zapoznajemy się z problemem, możemy go wstępnie wycenić a Państwo macie czas by podjąć decyzję o moim zaangażowaniu. Zapraszam do kontaktu. Najlepiej od razu klikając w zakładkę kontakt