Jak sprawdzić człowieka?

Jak sprawdzić człowieka?

Sukcesy, jakie kobiety odnoszą w pracy i edukacji sprawiają, że coraz trudniej im znaleźć im partnera. Osoby szukające kogoś, komu mogą zaufać, nie wiedzą, jak to zrobić. Jeszcze trudniej jest osobom odnoszącym sukcesy zawodowe, dyskretnie dowiedzieć się, czy ktoś kogo dopiero co poznały, kto się nimi zainteresował, to ktoś komu można zaufać?

 

Całą sieć wypełniają pytania o to, jak znaleźć dobrego pracownika, narzeczonego, męża czy żonę, jak komuś zaufać i jak i gdzie go można dyskretnie sprawdzić?

Jednym z najczęstszych zadawanych mi prywatnie pytań, to kwestia: jak sprawdzić, czy dana osoba nas nie oszukuje?

Najczęściej ludzie sięgają po usługi detektywa, kiedy już zaangażują się w relacje albo kogoś zaangażują do projektu, pracy czy na bardzo wymagające stanowisko. Kiedy już czują, że ktoś nas oszukał, zdradził, szukamy dowodów. Wtedy zwykle okazuje się, że nasze przeczucia są pierwszym sygnałem zbliżających się problemów. Niezmiernie rzadko ludzie sięgają po konsultacje i sprawdzenie kogoś nim podejmą decyzję o zaangażowaniu w relację. A w tym momencie jest to najlepsze działanie z możliwych. I najtańsze. Ale wymaga ze strony doradcy wiedzy i doświadczenia życiowego, którego wielu brakuje. My takie posiadamy.

 

Sprawdzanie potencjalnego partnera, czy do życia, czy do biznesu, skonsultowanie się, czy możemy komuś zaufać, to prawdziwa sztuka. Nie wystarcza tu detektyw. Ale potrzebny jest doradca z wiedzą, doświadczeniem.  I potrzeba przede wszystkim czasu, którego naszym Klientom brakuje. Jeszcze ważniejsza jest dyskrecja, poufność i zaufanie do tych osób, którym powierza się tak ważne zadanie. jak sprawdzenie prawdomówności kogoś, komu sami chcemy zaufać. Wiele zaprzyjaźnionych ze mną osób wcześniej czy później przychodzi do mnie i stara się porozmawiać i podzielić dylematem, jakim jest potrzeba podjęcia decyzji o zaufaniu. Bo jak sprawdzić, czy ktoś komu chcemy zaufać jest godzien naszego zaufania? Jak sprawdzić, czy poznany na sympozjum, wakacjach, w sieci człowiek, to ktoś kto jest tym za kogo się podaje? Czy to, co mówi, co deklaruje, o czym opowiada jest prawdą? Przecież nikt nie jest omnibusem, nie ma tyle czasu by sprawdzić, czy to co mówi czy deklaruje jest tak oczywiste i prawdziwe.

 

Co chwila dochodzą do nas informacje, że czyjś partner biznesowy wykorzystał czyjeś zaufanie i kogoś oszukał. Często słyszymy, że ktoś zdradził, wykorzystał, oszukał czy okłamał. Co chwila media elektryzuje wiadomość, iż jakaś kobieta została oszukanych przez osoby poznane w sieci albo które niedawno poznały i, którym zaufały. Historie o oszukanych wypełniają sieć a o znalezienie sposobów na to, by tego uniknąć jest  już o wiele trudniej. Jednak wszystko sprowadza się do jednego – Najlepiej sprawdzić człowieka na samym początku znajomości, nim wszystko zabrnie za daleko. I nie zostawiać tego przypadkowi.

Zachęcam gorąco do tego, by zrobić to od razu, na początku znajomości i bez wahania. I niezależnie, czy jest to ktoś, komu chcemy powierzyć ważną misję, czy chcemy go zaangażować, albo czy ktoś nam się po prostu spodobał, to wtedy warto z nami się skontaktować. Żyjemy w czasach, w których stworzenie fikcyjnej historii czy tzw. “legendy” skrywającej prawdziwe informacje o człowieka, nie stanowi większego problemu. Czy sprawa dotyczy matrymonialnych oszustów, polujących na samotne i majętne kobiety sukcesu, czy sprawa dotyczy kobiet polujących na “nadzianych facetów”, czy ktoś chce się dostać do kręgu zaufania znanych managerów, właścicieli majątków czy biznesów – zawsze wszystko warto sprawdzić tak szybko jak to tylko jest możliwe.

Nic bardziej nie boli, jak zaangażowanie, które kończy się odkryciem, że ktoś nadużył naszego zaufania. Jeszcze bardziej bolesne jest odkrycie, że straciliśmy nie tylko zaufanie, ale również pieniądze, oraz inne wartościowe rzeczy. Fakt, że straciliśmy przy tym nerwy, zdrowie oraz twarz, bywa czymś, co wielu odchorowuje w samotności najdłużej a po jakimś czasie jest dobrą, chociaż bolesną i kosztowną lekcją.

Wszystkim, którzy szukają odpowiedź na pytanie: “Kim jest ten człowiek? Kim jest ta kobieta, mężczyzna? Czy to co mi pisze, opowiada jest prawdą?” zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Koszt jaki Państwo poniesiecie szybko się zwraca i jest o wiele niższy, niż koszty jakie ponosi się w związku z rozwodem, rozstaniem, pozwami sądowymi czy roszczeniami wobec nieuczciwych narzeczonych, udziałowców czy pracowników.

 

Kiedy zapalają się “czerwone lampki” nie warto zwlekać. Nic tak nie odbiera spokoju, jak niepewność i przeczucia. Wtedy warto się zwrócić do eksperta, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Niestety o spotkanie z oszustem nie jest wcale trudno chyba, że masz swojego doradcę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *